Kampaň eFarby.sk

Kampaň eFarby.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 13% na produkty STAMP a 9,94% na ostatný sortiment

Fasády, steny, drevo, kov. Všetko natrete s farby z našej novej kampane eFarby.sk.

Mi-Ka, s.r.o. je rodinná firma. Moje meno je Michal Fojcík a efarby.sk som založil v roku 2008 s víziou vytvoriť najväčšie farby laky v Európe.  Začínal som na zelenej lúke úplne od nuly v čase, keď neexistoval iný internetový obchod s farbami a ani výrobcovia farieb nemali webstránky, ktoré by dávali zákazníkovi zmysel. Vymyslel som koncept, spísal víziu a nezastavil som. Ako sme postupne rástli, príjimal som do tímu čoraz viac odborníkov a sťahovali sme sa postupne do väčších a väčších priestorov.

Náš zákazník nás miluje pre servis, ktorý mu poskytujeme. Páči sa mu že tvoríme blogy, vysielame webináre, píšeme ebooky, radíme mu cez online chat za ktorým reálne sedia kolegovia – vyškolení špecialisti na farby.

V roku 2015 sme v Žiline otvorili výrobu pre revolučné stavebné pomôcky STAMP. Vďaka nim si zákazník dokáže vyraziť a vymaľovať plnohodnotný obklad kameňa, tehly, mozaiky… za minimálne náklady. Mesačná produkcia výroby je 600ks. Momentálne je využívaná na 10-15% a práve preto hľadáme šikovných partnerov, ktorí nám pomôžu s predajom našich produktov STAMP.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Top 10 kategórií

 1. Vodou riediteľné farby na kov – vrchná akrylová farba
 2. Akrylové farby v spreji
 3. Značkovacie farby v spreji
 4. Farby na kov
 5. Lepidlá v spreji
 6. Vrchné syntetické farby na kov
 7. Syntetické tenkovrstvové lazúry na drevo
 8. Biele farby na vlhké a plesnivé steny
 9. Farby na drevenú školskú tabuľu
 10. Čisto prírodné oleje na drevo

Top 10 značiek

 1. Tikkurila
 2. JUB
 3. STAMP
 4. Balakryl
 5. PRIMALEX
 6. Chemolak
 7. HARRIS
 8. OSMO
 9. ZINGA
 10. Den Braven

Top 10 produktov

 1. Presto lepidlo v spreji
 2. Color mark linemarker – sprej na trvalé značenie čiar na parkovisku
 3. Dispam tabuľovka
 4. Stamp lámaný kameň
 5. Spektra magnetic – magnetická farba
 6. Color – akrylová farba v spreji
 7. CM spotmarker – fluorescenčný sprej na značenie
 8. Q-Therm – tepelnoizolačná stierková hmota
 9. Epoxidová farba na vane
 10. Vodoodpudivý koncentrát na porézne materiály

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je povolená. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou eFarby. To platí aj pre registráciu domén.
 • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň eFarby.sk
5 z 5

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?