Kampaň E-beko.cz

Kampaň E-beko.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 5%

V spolupráci s E-beko.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “E-beko.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Eshop e-beko.cz, působící na trhu již 7. rokem, je první značkový obchod se spotřebiči (lednice, pračky, sušičky, myčky apod.) BEKO na českém trhu.

Pro povahu jednobrandového shopu se dokážeme více soustředit na kvalitu komunikace, přístupu a potřeb zákazníka, kde preferujeme osobní přístup. I to nás dělá opravdovými odborníky na značku BEKO. Velkou výhodou je náš nástroj Konfigurátor setů, kdy si zákazník jednoduše nadefinuje / sestaví svůj set – nejčastěji kuchyňský a zašle poptávku – obratem mu jeden z našich specialistů udělá cenovou nabídku a osobně se se zákazníkem spojí, aby probral všechny jeho potřeby/požadavky a popř. cenovou nabídku, či sestavení setu, poupravil ke spokojenosti obou stran.

  • Nabízíme 5 let záruky na vybrané spotřebiče, splátkový prodej bez navýšení COFIDIS, možnost B2B.
  • Vlastníme showroom a prodejny v Praze a Českých Budějovicích.
  • Velkou výhodou je výnos a instalace spotřebiče až do domu/bytu.
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč – v případě E-beko se jedná o dopravu zdarma na 99 % produktů.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords kampaň je zakázaná. Reklamy na Facebooku sú povolené. Kľúčové slovo „E-beko“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň E-beko.cz
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?