Kampaň Drogerka.sk

Kampaň Drogerka.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 8% (5% pre cashback a kupónové weby)

V spolupráci s Drogerka.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Drogerka.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Drogerka.sk je internetový obchod s kvalitnou rakúskou drogériou, ktorý Vám uľahčí život.
Funguje od roku 2015, kedy sme ako prvý začali na Slovensko dovážať drogistické produkty vyrobené pre západne trhy. Dnes sme v tomto segmente jednotka na trhu a inšpirujeme konkurenciu

Prečo rakúsky tovar?

  • Nesúhlasíme s tým, že nám na Slovensku predávajú menej kvalitné prášky, či aviváže ako v Rakúsku, alebo Nemecku. Nechceli sme ďalej kupovať menej kvalitné veci a rovnako sme už nechceli za kvalitnými produktami cestovať za hranice. A teraz už nemusíte ani vy! Pretože máme Drogerku!
  • Je to prvá slovenská bojovníčka za rovnakú kvalitu. Bez kompromisov.

Prečo nakupovať na Drogerke?

  • Objednávku Vám dovezieme už na druhý deň, alebo si ju môžete vyzdvihnúť na jednom zo 150 odberných miest Zasielkovne na Slovensku. Vážime si našich verných zákazníkov, preto máme vernostný systém, kde za každých 10 eur nákupu získate kredit 0,5 eur na ďalší nákup.
  • Máme výborný zákaznícky servis, o ktorom svedčí aj 98% hodnotenie na Heuréke, či 4,8 hviezdičky na Facebooku, kde máme viac ako 11 tisíc fanúšikov.
  • Píšeme si vlastné blogy a medzi našimi klientmi máme aj množstvo známych osobností, ktoré náš obchod odporúčajú na svojich sociálnych sieťach.

K dispozícii bannery, zľavový kupón pre kupónové weby a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Drogerka“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Drogerka.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?