Kampaň Dr.Max SK

Kampaň Dr.Max SK

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 7% (4% pre cashback a kupónové weby)

V spolupráci s drmax.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Dr. Max”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

 

Dr.Max patrí na trhu medzi online lekárňami medzi lídrov. Ponúka viac než 12 000 rôznych produktov, medzi inými lieky, výživové doplnky, produkty pre matky s deťmi, dermokozmetiku, zdravotnícke pomôcky a veterinárne prípravky. Počet zákazníkov ako aj portfólio produktov neustále rastie.

Výhodou e-shopu Dr.Max sú pravidelné výhodné ponuky, doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 9,90 € a možnosť osobného odberu na viac než 240 lekárňach po celom Slovensku. Na skvalitňovaní pohodlia zákazníka a dizajne e-shopu neustále pracuje tím špecialistov, s cieľom adresovať potreby ohľadom zdravia kedykoľvek to zákazníci potrebujú a v prehľadnom prostredí.

K dispozícii bannery aj XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priame PPC reklamy na Google Search a Facebook vedúce zákazníka na doménu drmax.sk sú zakázané. Je nutné pridať „Dr. Max“ vrátane preklepov do vylučujúcich kľúčových slov.
  • Priame PPC reklamy v obsahovej sieti Google a Etarget sú povolené. Reklama sa však nesmie zobraziť vo vyhľadávaní Google vrátane partnerských vyhľadávačoch Google a na Facebooku.
  • Je zakázané tvoriť landing pages pre kampane v Google Search a Facebook, na ktorých je komunikovaná ponuka čisto od Dr. Max. Webová stránka alebo landing page musí byť nezaujatá.
  • V prípade záujmu o mailing musí byť použitý výhradne vizuál, ktorý dodá inzerent. Prosím kontaktujte nás
  • Propagácia pomocou zľavových kupónov je zakázaná. Odporúčame využiť krátkodobé promo akcie Dr. Max
  • Prosím dbajte na zákonné obmedzenia pri propagácii liekov či dojčenských výživ (tieto produkty sa nenachádzajú v XML feede). Pre propagáciu liekov a dojčenskej výživy je možné použiť iba vizuály dodané priamo od inzerenta.
  • Pri propagácii Dr. Max používajte výhradne materiály v administrácii. Je zakázané tvoriť vlastné bannery či iné vizuály
  • V prípade porušenia týchto podmienok môžete byť vylúčený z kampane, poprípade z celej siete Dognet

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 21 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Dr.Max SK
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?