Kampaň design4life.cz

Kampaň design4life.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

V spolupráci s design4life.cz sme pre vás pripravili kampaň, kde nájdete designový nábytok do interiéru 🙂

Rádi bychom Vás pozvali do světa interiérových novinek nábytku D4L.
Jsme připraveni Vám poskytnout individuální péči a realizovat Vaše sny a přání! Přístup D4L je založený na vytváření vlastního stylu a naplnění touhy po změně. Navštivte náš nový e-shop a zjistěte, že i interiér může být i zábavný!

Výhody pre zákazníka:

  • Nově registrovaným zákazníkům nabízíme slevu ve výši 3%. 10% sleva při druhé objednávce a 15% sleva z aktuálních prodejních cen produktů při paté objednávce
  • Navíc poskytujeme dopravu zcela zdarma všem zákazníkům jako bonus při každé objednávce.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • pre kampaň je možné používať priame PPC reklamy. Je zakázané používať značkové slová (design4life vrátane preklepov) pri cielení PPC reklamy
  • mailing je zakázaný
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň design4life.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?