Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

V spolupráci s design4life.cz sme pre vás pripravili kampaň, kde nájdete designový nábytok do interiéru 🙂

Rádi bychom Vás pozvali do světa interiérových novinek nábytku D4L.
Jsme připraveni Vám poskytnout individuální péči a realizovat Vaše sny a přání! Přístup D4L je založený na vytváření vlastního stylu a naplnění touhy po změně. Navštivte náš nový e-shop a zjistěte, že i interiér může být i zábavný!

Výhody pre zákazníka:

  • Nově registrovaným zákazníkům nabízíme slevu ve výši 3%. 10% sleva při druhé objednávce a 15% sleva z aktuálních prodejních cen produktů při paté objednávce
  • Navíc poskytujeme dopravu zcela zdarma všem zákazníkům jako bonus při každé objednávce.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • pre kampaň je možné používať priame PPC reklamy. Je zakázané používať značkové slová (design4life vrátane preklepov) pri cielení PPC reklamy
  • mailing je zakázaný
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.