Kampaň Dekortextil.cz

Kampaň Dekortextil.cz

2Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 6%

V spolupráci s Dekortextil.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Dekortextil.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Máme pro Vás široký výběr dekorací a bytového textilu, který dokáže úplně a přitom snadno proměnit Váš interiér. Díky ubrusům, přehozům, záclonám, potahům, nebo povlečení bude Váš dům vypadat jinak – mnohem útulněji. Námi nabízené kuchyňské chňapky, zástěry a utěrky se mohou stát nejen velkými pomocníky, ale i dekorativními prvky, které se dají sladit s dalším textilem ve Vaší domácnosti. V nabídce máme rovněž hebké ručníky a měkké deky či polštáře. Veškeré naše zboží nabízíme za příznivé ceny.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Dekortextil.cz. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Dekortextil.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?