Kampaň Contours.cz

Kampaň Contours.cz

Odmeňovanie: CPL

Výška odmeny: 6€

V spolupráci s Contours.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Contours.cz”. Ide o leadovú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva fixnú províziu za dodanie leadu.

Fitness Contours – to je fitness trochu jinak – systém cvičení s vlastní trenérkou určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk a váhu. Přijďte si zacvičit, zlepšit svoji náladu, poznat nové kamarádky a udělat něco pro sebe, ať jste studentka, maminka na mateřské, podnikatelka, zaměstnaná žena nebo babička. Cvičení pro ženy může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a strečinku, cvičit Však můžete jak dlouho chcete a přijít můžete kdykoli bez plánování a objednávání. Vyzkoušejte nás na 7 dní zcela zdarma! Pomáháme ženám ke skutečné změně.

K dispozícii sú bannery a HTML šablóna pre newsletter.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Contours vrátane preklepov. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných leadov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním leadu a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Contours.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?