Kampaň ČiernyDrak.sk

Kampaň ČiernyDrak.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 3%

V spolupráci s ČiernyDrak.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Čiernydrak.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

 

Ciernydrak.sk, po novom už Black Dragon, existuje od roku 2013.

Zameriavame sa na PC príslušenstvo, hlavne hráčske klávesnice, slúchadlá a myši, predáva aj videohry a filmy. Firma si zakladá na ekologickom prístupe (recyklovanie, obmedzenie byrokratického papierovania, digitálna distribúcia). Zároveň podporujeme lokálne gamingové festivaly a eSportové komunity.

K dispozícii bannery aj XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň nie je povolená, kľúčové slovo „Čierny Drak“ a „Black Dragon“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň ČiernyDrak.sk
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?