V spolupráci s výrobcom výživového doplnku Chilliburner sme pre publisherov siete .dognet pripravili exkluzívnu kampaň “Chillidiéta.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Podmienky kampane:

  • pre kampaň je možné používať PPC reklamy
  • v prípade záujmu o mailing je potrebné ho zaslať na schválenie

Odmeňovanie: 

  • 20 % z objednávky

O produkte

Chilliburner je známy a obľúbený doplnok určený na odbúravanie tukov v tele. Je možné ho poznať aj z televízie, či rádia. Všetky informácie sa dozviete na www.chillidieta.sk.

Pre publisherov sme pripravili 14 statických bannerov.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha kvartálne. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca 30 kalendárnych dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Chillidiéta.sk
4 z 3
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)