Kampaň BUX.sk

Kampaň BUX.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 7%

V spolupráci s BUX.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “BUX.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

BUX.sk je jedno z najväčších internetových kníhkupectiev na Slovensku. Viac ako 68 000 kníh v ponuke, literatúra svetových autorov, domácej literárnej scény a zastúpenie tých najžiadanejších kníh. Samozrejmosťou sú knihy v predpredaji a viacero zvýhodnení zákazníka pri nákupe online. Výhodné ceny, pravidelné akcie a súťaže s mimoriadnym úspechom medzi našimi zákazníkmi. Prevádzkovateľom obchodu Bux.sk je vydavateľstvo IKAR, a.s.

 

K dispozícii bannery, krátkodobé kupóny v administrácii a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „BUX“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
  • Všetky informácie, ktoré o inzerentovi propagujete, musia byť aktuálne – akcie, ceny, sortiment. Ak využívate XML feed, pravidelne si ho aktualizujte. Ak využívate PPC, pravidelne kontrolujte pravdivosť reklám

 

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň BUX.sk
5 z 2

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?