Kampaň Blancheporte.cz

Kampaň Blancheporte.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 14% (Pre cashbackové systémy 9%, pre display 12%, pre emailing 14% a shopbots 14%)

V spolupráci s Blancheporte.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Blancheporte.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Zásilkový obchodní dům Blancheporte má na českém trhu již dlouholetou tradici. Dnes patříme mezi nejvýznamnější zásilkové obchody v České republice s více než 350 tisíci stálých zákazníků. Několikrát ročně přichází do jejich schránky katalog s pestrým výběrem širokého sortimentu zboží se sezónními výběry a výprodejovými slevami a rovněž celá řada dalších akcí. Také se orientujeme na oblast e-commerce a provozujeme e-shop s francouzskou módou, kde nabízíme rozšířenou nabídku produktů za nízké ceny.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, je zakázané taktiež používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Blancheporte. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je možný na základe povolenia od inzerenta.
  • Pre pridanie sa do kampane kliknite na odkaz “Požiadať o pridanie” a čakajte na potvrdzujúci email. Samotný inzerent tieto požiadavky schvaľuje či zamieta.

Najpredávanejšie kategórie

  1. Šaty
  2. Tričká a topy
  3. Halenky a tuniky
  4. Spodné prádlo
  5. Bytový textil

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Blancheporte.cz
4.7 z 3

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?