Kampaň Blancheporte.cz

Kampaň Blancheporte.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 14% (Pre cashbackové systémy 9%, pre display 12%, pre emailing 14% a shopbots 14%)

V spolupráci s Blancheporte.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Blancheporte.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Zásilkový obchodní dům Blancheporte má na českém trhu již dlouholetou tradici. Dnes patříme mezi nejvýznamnější zásilkové obchody v České republice s více než 350 tisíci stálých zákazníků. Několikrát ročně přichází do jejich schránky katalog s pestrým výběrem širokého sortimentu zboží se sezónními výběry a výprodejovými slevami a rovněž celá řada dalších akcí. Také se orientujeme na oblast e-commerce a provozujeme e-shop s francouzskou módou, kde nabízíme rozšířenou nabídku produktů za nízké ceny.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, je zakázané taktiež používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Blancheporte. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je možný na základe povolenia od inzerenta.
  • Pre pridanie sa do kampane kliknite na odkaz “Požiadať o pridanie” a čakajte na potvrdzujúci email. Samotný inzerent tieto požiadavky schvaľuje či zamieta.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Blancheporte.cz
4.7 z 3

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?