Kampaň Beťárik.sk

Kampaň Beťárik.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 8%

V spolupráci s Beťárik.sk  sme pre vás pripravili kampaň, kde nájdete všetko pre deti 🙂

Všetko čo mamička potrebuje pod jednou strechou. Eshop s detským tovarom. Hračky, autosedačky, kočíky, školské potreby, športové potreby, hudobné nástroje. U nás tiež môžete zadarmo predať použité veci a prispievať do fóra kde môžete pomôcť ostatným mamičkám s ich každodennými problémami. Tiež užitočné články pre mamičky a videá, ktoré Vás nielen niečo naučia ale aj pobavia.

K dispozícii bannery a XML feed na vyžiadanie priamo od inzerenta.

Podmienky kampane

  • pre kampaň je možné používať priame PPC reklamy. Je zakázané používať značkové slová (Beťárik vrátane preklepov) pri cielení PPC reklamy
  • mailing je povolené
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Beťárik.sk
5 z 2

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?