Kampaň audiolibrix.com

Kampaň audiolibrix.com

Odmeňovanie: CPS + CPL

Výška odmeny: 15% na objednávku + 4€ za nového predplatiteľa

V spolupráci s audiolibrix.com  sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “audiolibrix.com”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Audiolibrix je tím mladých ľudí s láskou k audioknihám. Sme odborníci na hovorené slovo. Meníme veci, nevezieme sa na vlne druhých.

Ponúkame najväčší výber audiokníh na trhu s možnosťou okamžitého stiahnutia či už prostredníctvom našich mobilných aplikácií pre iOS a Android, alebo do akéhokoľvek zariadenia s podporou mp3 formátu. Ako jediný na trhu ponúkame predplatný model s exkluzívnymi výhodami, ochutnávky audiokníh v mobilných aplikáciách a vernostný program, ktorý naozaj stojí za to.

Okrem predaju audiokníh sa venujeme ich recenzovaniu na portáloch naposlech.cz a dopocutia.sk, píšeme o audioknižnom trende na našom blogu, nahrávame prvý audioknižný podcast Audinovinky a organizujeme každoročne Veľký audioknižný prieskum. Audiolibrix audioknihami žije.

Top autori

 1. Dominik Dán
 2. Jo Nesbo
 3. Vilma Kadlečková
 4. Paula Hawkins
 5. Lars Kepler
 6. Jussi Adler-Olsen
 7. Henning Mankell
 8. Bernard Minier
 9. Arthur Charles Clarke
 10. Asa Larsson

Top interpreti

 1. Jana Stryková
 2. Marián Geišberg
 3. Jan Vlasák
 4. Valérie Zawadská
 5. Igor Bareš
 6. Pavel Rímsky
 7. Dana Černá
 8. David Novotný
 9. Martin Stránsky
 10. Ladislav Frej

Top audioknihy

 1. Korene zla
 2. Do vody
 3. Krev na sněhu
 4. Rudý kapitán
 5. Marco
 6. Mycelium 3: Pád do temnot
 7. Setkání s Rámou
 8. Lovec Králiků
 9. Mycelium 4: Vidění
 10. Prolitá krev

K dispozícii bannery aj XML feed.

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je zakázaná, kľúčové slovo „audiolibrix“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
 • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
 • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň audiolibrix.com
2 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?