Kampaň: Atestilusod.hu

Kampaň: Atestilusod.hu

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Atestilusod.hu sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Atestilusod.hu”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Atestilusod (atestilusod.hu) je e-shop s oblečením a doplnkami s originálnym dizajnom. Fungujeme (nielen) na slovensku už od roku 2013. Pri výrobe požívame len kvalitné materiály a detailnú potlač. Naše produkty si navrhujeme a šijeme sami čiže sme originálny.

K dispozícii sú bannery aj XML feed.

Podmienky kampane

  • pre kampaň je možné používať priame PPC reklamy.
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Pre získanie kampane sa prihláste do maďarského Dognetu. Nie ste registrovaný? Alebo chcete viac informácií o Dognet HU?

PRIHLÁSIŤ SA

Kampaň: Atestilusod.hu
Páčil sa ti článok?

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?