Kampaň Aphrodisie.cz

Kampaň Aphrodisie.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

V spolupráci s Aphrodisie.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Aphrodisia.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Aphrodisia V pre mužov a Aphrodisia V pre ženy, jedinečná dvojica výživových doplnkov obsahujúcich špeciálnu formulu, ktorá vám pomôže skvalitniť váš sexuálny život. Všetky produkty sú registrované a riadne schválené ÚVZSR. Každá vstupná surovina je starostlivo vyberaná a kontrolovaná.

K dispozícii sú bannery, PR články a kupón v administrácii na zľavu 49 CZK.

Najpredávanejšie produkty

  1. http://www.aphrodisie.cz/aphrodisia/aphrodisia-v-pro-muze-doplnek-stravy/
  2. http://www.aphrodisie.cz/aphrodisia/aphrodisia-v-pro-zeny-doplnek-stravy/
  3. http://www.aphrodisie.cz/aphrodisia/aphrodisia-kremy/

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň nie je povolená a je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Aphrodisie. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený. V mailingu je však zakázané propagovať konkurenčné produkty s podobnými účinkami ako Aphrodisie.cz

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Aphrodisie.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?