Kampaň AndreaShop.sk

Kampaň AndreaShop.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 3% (1% pre kupónové a cashback portály)

V spolupráci s AndreaShop.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “AndreaShop.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Spoločnosť ANDREA SHOP® vznikla v roku 1993 a stala jednou z prvých spoločností na Slovensku, ktoré začali distribuovať spotrebnú elektroniku od renomovaných svetových výrobcov. Spočiatku ponúkala ich produkty prostredníctvom kamenných predajní a v roku 2008 sa úspešne etablovala aj v prostredí internetových predajcov, kde úspešne prerazila svojim konceptom predaja. Ten zahŕňa najmä kvalitnú ponuku tovaru a služieb za mimoriadne priaznivé ceny s cieľom osloviť potenciálnych zákazníkov na celom území Slovenskej republiky.

Počas viac než dvoch desaťročí získal ANDREA SHOP® silnú pozíciu na trhu a obľubu u zákazníkov. Do jej portfólia patria takí výrobcovia ako SONY, APPLE, PANASONIC, SAMSUNG, BOSCH, SIEMENS, LG, PHILIPS, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, INDESIT, ARISTON a mnohí ďalší.

Okrem internetového predaja prevádzkuje ANDREA SHOP® aj kamenné predajne v Šali, Šamoríne a Dunajskej Strede. V predajniach nájdete odborne vyškolený personál. Úplnou samozrejmosťou a plusom je aj rozsiahle spektrum služieb pre zákazníkov, ako napr. predaj na splátky, možnosť okamžitej výmeny tovaru, odvoz tovaru a mnohé ďalšie služby.

10 dôvodov prečo nakupovať práve v Andrea shope:

 • Viac ako 70 000  produktov v ponuke.
 • Viac ako  75 %  produktov skladom. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 3 dní. Tovar na objednávku do 5 – 7 dní.
 • Často najvýhodnejšie ceny produktov.
 • Výber z rôznych typov platieb – bankový prevod, dobierka, VIAMO, e-brany…
 • Možnosť  osobného odberu tovaru v našich odberných miestach v Bratislave – Odberné miesta, plus na 1450 pobočkách Slovenskej pošty alebo v BalíkoBoxoch
 • Na vaše dotazy odpovieme v čo najkratšom čase. Kontaktovať nás môžete  emailom, telefonicky,  správou cez FB alebo prostredníctvom Informačného centra alebo chatu
 • Promptné vybavenie reklamácie, výmeny tovaru alebo  zabezpečenie autorizovaného servisu.
 • Možnosť pohodlného nákupu na splátky cez splátkové spoločnosti Home Credit, Quatro
 • Možnosť  dokúpenia predĺženej záruky na produkty.
 • O spoľahlivosti nášho eshopu svedčia aj  získané certifikáty a ocenenia  – Overený obchod Heureka, Overený obchod Pricemania, Bezpečný nákup SAEC, Reklamácie na 1, Pečať spoľahlivosti 2015, Certifikát Dôveryhodná firma 2016, Finalista súťaže Shop roka 2015/2016 (7. miesto v kategórii Cena popularity)

 

K dispozícii bannery aj XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň nie je povolená, kľúčové slovo „andrea shop“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
 • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
 • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
 • Kampaň je zamknutá a publisheri sa schvaľujú manuálne

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň AndreaShop.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?