Kampaň AdamSport.eu

Kampaň AdamSport.eu

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 7% a 2% na akciové sety a produkty so zľavou 20% a viac

V spolupráci s ADAM SPORT sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “AdamSport.eu”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Outdoor shop AdamSport sa zaradil medzi významné outdoor predajne na Slovensku a stal sa veľmi populárnym a obľúbeným aj vďaka svojmu e-shopu adamsport.sk medzi množstvom priaznivcov outdoor aktivít najmä so zameraním na horolezectvo, skialpinizmus, VHT, Via ferraty, kemping , horský beh,… Poskytuje najširšiu outdoor ponuku v regióne severného Slovenska a to svojou špecializovanou outdoorovou ponukou športového vybavenia, turistického oblečenia, turistickej obuvi, športových potrieb a výstroje.

  • ADAM SPORT je výhodnejší – 95 % produktov patrí k najvýhodnejším na trhu
  • ADAM SPORT poskytuje garanciu najnižšej ceny
  • každý rok organizujú podujatia napr. Výstava Stanov alebo Skialp Test Day
  • produkty pravidelne recenzujú: výsledkom je ich stále rozrastajúci sa Youtube videokanál

K dispozícii sú bannery, XML feed a kupón na 3% zľavu.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou ADAM SPORT. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 14 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň AdamSport.eu
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?