Kampaň 4LifeDirect.sk

Kampaň 4LifeDirect.sk

Odmeňovanie: CPL

Výška odmeny: 22€

V spolupráci s 4LifeDirect.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “4LifeDirect.sk”. Ide o leadovú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva fixnú províziu za dodanie leadu.

Veríme, že životné poistenie je jedným z najdôležitejších darov, ktoré môžete dopriať svojej rodine. Preto sa už viac ako 25 rokov venujeme zdokonaľovaniu ponuky čo najdostupnejšieho, najvýhodnejšieho a najzrozumiteľnejšieho poistenia na svete. Vďaka skúsenostiam sme sa stali jedným z európskych lídrov v priamom sprostredkovaní životného poistenia.

K dispozícii sú bannery a 4 landing pages.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou 4LifeDirect vrátane preklepov. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných leadov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním leadu a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. Platný lead je lead, ktorý obsahuje pravdivé údaje, telefónne číslo je dovolateľné a osoba má záujem o životné poistenie.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň 4LifeDirect.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?