Kampaň 2jakost.cz

Kampaň 2jakost.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 5%

V spolupráci s 2jakost.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “2jakost.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Eshop 2jakost.cz je na trhu necelý rok. I pro svoje „juniorství“ na trhu si udělal velmi významnou pozici a pere se o přední příčky, co se týká ceny. Právě cena je naší bezkonkurenční výhodou. Stojíme si za tím, že naše ceny musí být vždy nejnižší na trhu a pokud by se tak nestalo, jsme schopni cenu upravit tak, aby tomu tak vždy bylo. Naším claimem je sleva až na kost, která jasně říká, že u nás člověk opravdu ušetří. Jde jen o to, do jaké míry je ochoten „oželet“ dokonalý obal.

Už z názvu eshopu vyplývá, že se zabýváme prodejem 2jakostního zboží (různá produktová skladba, především ale spotřebiče – většinou jednokusové produkty)- v 98 % jde pouze o rozbalený či poškozený obal / krabici – na funkčnost a kvalitu produktu to ovšem nemá žádný vliv. Zbylá 2 % jsou produkty, které mají i mírnou vadu na produktu, jako takovém – takový produkt je vždy řádně označen a doprovázen reálnými fotografiemi a popisem.

Nabízíme výnos a instalaci spotřebiče do domu/bytu. Doprava zdarma nad 2000 Kč

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords kampaň je zakázaná. Reklamy na Facebooku sú povolené. Kľúčové slovo „2jakost“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň 2jakost.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?