Kampaň 24 doctor.cz

Kampaň 24 doctor.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25€ / sale (v období od 3.10. do 30.11.2016 je znížená provízia na 12,50€ / sale z dôvodu akciovej ceny služby)

V spolupráci s 24doctor.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “24doctor.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva províziu za predaj.

Služba 24doctor.cz poskytuje konzultácie zdravotného stavu pre Vás a Vašich blízkych kedykoľvek 24 hodín 7 dní v týždni cez telefón aj skype. Z dispozícií sú lekári s rôznymi špecializáciami.

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords kampaň je povolená, no ako vždy je zakázané používať brandové kľúčové slová spojené so značkou 24doctor. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre blogy a landing page o zdraví.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade služieb objednaných cez internet treba rátať so zákonnou lehotou na odstúpenie.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň 24 doctor.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?