Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s Lokapetit.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Lokapetit.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Na potravinách sa šetriť neoplatí. Navyše, je fajn poznať pôvod toho, čo doma konzumujete. Presne o tom je eshop s farmárskymi potravinami www.lokapetit.sk. Vyše 1000 produktov od najlepších slovenských farmárov a výrobcov. Čerstvá zelenina, ovocie, mäso, mliečne výrobky, pečivo a ďalšie dobroty. Jednoduchý nákup z pohodlia domova s donáškou do celej SR – výnimkou sú chladené produkty (mäso, mliečne výrobky), ktoré z dôvodu zachovania čerstvosti doručujeme len v oblasti Bratislavy, Trnavy a Nitry. Garantujeme zaručený pôvod našich potravín.

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená len po predošlom schválení inzerentom, taktiež je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Lokapetit. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je na schválenie

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH, bez poštovného a bez vratného boxu.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)